Blog

na stronę
Ustaw kierunek rosnący
 1. Mydło roślinne idealne do każdego rodzaju skóry

  Zapakowane w bardzo estetycznie wyglądające pudełko mydło roślinne marki Sabai Thai, to świetny pomysł na prezent z okazji Walentynek, urodzin lub też świąt. Produkt ten wyróżnia się naturalnym składem, jak również subtelnym, ale wyczuwalnym zapachem.

  Używane do oczyszczania całego ciała mydło roślinne, to produkt dostępny w zestawach, jak również pakowany pojedynczo. Wyrób ten może zabierać naturalne wyciągi z mangostanu, aloesu, tamaryndowca czy dodatek naturalnego miodu.

  więcej...
  0
 2. Balsam jaśminowy w codziennym zastosowaniu

  Pielęgnujący skórę balsam jaśminowy to ekologiczny produkt tajlandzkiej firmy kosmetycznej Sabai Thai. Wyrób ten gwarantuje maksymalne nawilżenie skóry.

  Wysokiej jakości balsam do pielęgnacji całego ciała marki Sabai Thai, to produkt dedykowany osobom w różnym wieku. Wyrób ten może być stosowany w celu odżywienia, odbudowania i uelastycznienia skóry, również tej nadmiernie przesuszonej po kąpielach słonecznych lub też po kontakcie z chlorowaną wodą.

  więcej...
  0
 3. Kosmetyki na bazie mleczka ryżowego

  Cieszące się dużą popularnością kosmetyki na bazie mleczka ryżowego mogą stanowić podstawę codziennej pielęgnacji skóry całego ciała. Produkty te można znaleźć w asortymencie tajlandzkiej marki Sabai Thai.

  Łagodne dla skóry, a jednocześnie silnie regenerujące i odżywcze kosmetyki na bazie mleczka ryżowego, to produkty wyróżniające się ekologicznym składem. Warto wykorzystywać je również w gabinetach odnowy biologicznej lub centrach SPA do rewitalizujących zabiegów.

  więcej...
  0
 4. Krem do masażu i nie tylko

  Nowoczesny krem do masażu to produkt, który może być wykorzystywany do zabiegów pielęgnacyjnych, wykonywanych, zarówno w domu, jak i w centrach odnowy biologicznej. Wyrobami tego rodzaju są polecane przez nas produkty marki Sabai Thai.

  Skuteczna pielęgnacja ciała, połączona z regenerującym i pobudzającym skórę do odnowy masażem, jest często rytuałem oferowany klientom gabinetów kosmetycznych.

  więcej...
  0
 5. Kremy Sabai Thai – działanie i właściwości

  Kremy Sabai Thai – działanie i właściwości tych produktów zostały poddane wielu testom. Potwierdziły one, że wyroby wyżej wymienionej marki, doskonale nadają się do zabiegów oczyszczających i pielęgnacyjnych, obejmujących cale ciało. Skoncentrowane kremy Sabai Thai to produkty przeznaczone do zaawansowanej i skutecznej pielęgnacji całego ciała. W asortymencie tej marki znaleźć można produkty do regeneracji skóry dłoni, stóp, a także odżywcze preparaty chroniące płaszcz hydrolipidowy. więcej...
  0
 6. Sabai Thai - kosmetyk zainspirowany azjatycką pielęgnacją ciała

  Marka Sabai Thai - kosmetyki zainspirowane azjatycką pielęgnacją ciała powstały jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie klientów, pragnących stosować skuteczne w działaniu preparaty o właściwościach aromaterapeutycznych. Firma Sabai Thai to tajlandzka manufaktura, która w późniejszym czasie przekształciła się w nowoczesną markę kosmetyczną z własnym laboratorium i linią produkcyjną.

  więcej...
  0
 7. Kosmetyki na bazie ryżu

  więcej...
  0
na stronę
Ustaw kierunek rosnący
To Top