Kosmetyki

Skoncentrowane kosmetyki marki Sabai Thai to wyroby przeznaczone do pielęgnacji włosów i skóry całego ciała. Produkty te zawierają nieprzetworzone chemicznie składniki. Wyroby zaliczane do kolekcji jaśminowej Sabai Thai, to produkty wzbogacone naturalnymi, cennymi ekstraktami z roślin oraz ekologicznymi środkami perfumującymi. Dzięki temu kosmetyki Sabai Thai można wykorzystać do zabiegów SPA, zarówno w profesjonalnych gabinetach, jak i w domowym zaciszu. Dostępne w naszej stałej ofercie preparaty Sabai Thai, mają jedwabiście gładką konsystencję i lekką formułę. Dzięki temu bardzo łatwo wchłaniają się z powierzchni skóry, nie pozostawiając na niej nieprzyjemnego w dotyku, tłustego i lepkiego filmu.

 

Ekologiczne kosmetyki do zabiegów SPA i rytuałów pielęgnacyjnych

Nowoczesne zabiegi SPA w domu, obejmujące zaawansowaną pielęgnację włosów, skóry głowy i całego ciała, powinno rozpocząć się od rytuału oczyszczającego. W tym celu warto wykorzystać oferowane przez nas peelingi i mydła roślinne Sabai Thai. Produkty te przeznaczone są do delikatnego usuwania z powierzchni skóry wszelkiego typu zanieczyszczeń, w tym pozostałości innych kosmetyków pielęgnacyjnych czy preparatów do makijażu. Mydła roślinne Sabai Thai zawierają aloes, organiczny miód lub wyciąg z mangostanu. Wyroby te można stosować u osób ze skórą problematyczną. W asortymencie naszego sklepu znaleźć można także ziołowe pasty do zębów Sabai Thai, przeznaczone dla palaczy, osób z problemem nieświeżego oddechu, a także próchnicą i uszkodzonym szkliwem.

 

Dlaczego warto regularnie stosować kosmetyki Sabai Thai?

W asortymencie naszego sklepu internetowego dostępne są kosmetyki Sabai Thai, które można przeznaczyć do zabiegów nawilżających i masażu całego ciała. Proponujemy lekkie balsamy i kremy na bazie jaśminu czy mleka ryżowego. Produkty te dostępne są w ekonomicznych opakowaniach z wygodną w użyciu pompką, ułatwiającą używanie tego kosmetyku. Nawilżające balsamy do ciała Sabai Thai, jak również kremy do pielęgnacji skóry, zapobiegają jej odwodnieniu i przywracają jej naturalne pH. To ekologiczne kosmetyki, które można wykorzystywać do codziennych lub częstych zabiegów SPA z towarzyszeniem świec zapachowych. Preparaty Sabai Thai przywracają skórze blask i uelastyczniają ją, co wpływa pozytywnie na jej atrakcyjny wygląd.

Desc

Produkty 1-12 z 41

na stronę
Strona
Desc

Produkty 1-12 z 41

na stronę
Strona
To Top