Pasty do zębów

Ekologiczne pasty do zębów marki Sabai Thai to produkty dostępne w zestawach, jak również sprzedawane pojedynczo. To łagodnie działające kosmetyki, opracowane na bazie tajskiej receptury z zastosowaniem naturalnych ziół i olejków. Proponowane przez nas pasty do zębów Sabai Thai są wzbogacone kamforą i olejkami eterycznymi z mięty pieprzowej. Skutecznie niwelują one halitozę i nieświeży oddech. To produkty o kremowej konsystencji. Skoncentrowana formuła tych wyrobów zapewnia ich długotrwałe używanie. Pasty do zębów Sabai Thai nie zawierają syntetycznych konserwantów, wzmacniaczy smaku i zapachu, a także szkodliwych dla zdrowia dodatków, mogących negatywnie wpływać na kondycję dziąseł.

Pasty do zębów Sabai Thai – ziołowe preparaty o łagodnym działaniu

Proponowane przez nasz sklep internetowy pasty do zębów Sabai Thai są wzbogacone bazą wapniową. Dzięki niej możliwe jest bardzo skuteczne oczyszczanie zębów z wszelkiego typu osadów i nalotów. Dodatek skutecznie działających komponentów przeciwdziała próchnicy i regeneruje mikrouszkodzenia, pojawiające się na powierzchni szkliwa. Rekomendowane przez nas pasty do zębów Sabai Thai są dostępne ze szpatułką, umożliwiającą higieniczne nakładanie tych produktów, jak również ich optymalne dozowanie. Te ekologiczne pasty do zębów skutecznie wzmacniają dziąsła, chroniąc je przed podrażnieniem i zaczerwienieniem, spowodowanym rozwojem paradontozy.

Ekologiczne pasty do zębów Sabai Thai z wyciągiem z ziół

Skoncentrowane pasty do zębów Sabai Thai to produkty wegańskie o naturalnym składzie. Są one pozbawione dodatku fluoru, nietolerowanego, zarówno przez osoby dorosłe, jak i dzieci. W naszym sklepie internetowym znajdują się ziołowe pasty do zębów o działaniu antybakteryjnym i przeciwzapalnym. Produkty te delikatnie wybielają zęby, nie powodując uszkodzenia szkliwa, co mogłoby grozić pojawieniem się nadwrażliwości. To preparaty skutecznie eliminujące płytkę nazębną, będącą przyczyną próchnicy, paradontozy i innych problemów, związanych ze zdrowiem jamy ustnej. Pasty do zębów Sabai Thai mogą być stosowane codziennie. To alternatywa wyrobów zawierających fluor, syntetyczne barwiki i gumę arabską.

Desc

8 elementów

na stronę
Desc

8 elementów

na stronę
To Top