Sabai Thai należy do rodzinnej firmy, istniejącej na rynku od 1973. Jesteśmy jednym z wiodących certyfikowanych producentów kosmetyków w Tajlandii. Nasze kosmetyki są obecne już w prawie 60 krajach.

 

Tajlandia znana jest z obfitości ziół i owoców, które wykorzystuje się, jako naturalne składniki w kosmetykach do pielęgnacji ciała, medycynie i tajskiej kuchni. Przez wieki, tutejsi zielarze opracowywali unikalną kompozycję roślin, którą stosujemy również w naszych produktach.

 

Sabai Thai oznacza wygodę, komfort, który daje relaks. Chcemy by codzienne rytuały pielęgnacyjne wykonywane w domowym zaciszu z użyciem naszych kosmetyków były dla Ciebie chwilą wytchnienia, oderwaniem od pędu codzienności. 

Nie musisz czekać na weekend, urlop czy wakacje, by zacząć cieszyć się życiem. Celebruj każdy dzień, doceniaj momenty i czerp z nich radość.  Marka Sabai Thai pomaga znaleźć szczęście w małych rzeczach.

 

Robimy wszystko, by receptury naszych kosmetyków działały holistycznie - na ciało i na duszę. Dlatego nasze produkty zawierają naturalne składniki cenione w za swoje właściwości regenerujące, kojące, opóźniające procesy starzenia i przywracające skórze blask, jedwabistą gładkość i nawilżenie.

 

Zapach potrafi poprawić nastrój, przywołać dobre wspomnienia i przepełnić Cię uczuciem komfortu i dobrego samopoczucia, dlatego zapachy naszych produktów mają cudowne właściwości odprężające i wprowadzające w stan przyjemnego relaksu.

To Top